4.Látka Přemožitelka Buffy

25. května 2009 v 13:53 | Delimandra.Blue → ředitelka |  Látka - Přemožitelka
  • Dobrý den studenti, nejdříve bych se Vám chtěla omluvit zato, že tady nepřibyla tato hodina...ale úplně jsem na to zabudla:-(
  • Takže dneska si probereme Willow Rosenberg
  • Willow se narodila v roce 1982, v malém městečku Sunnydale a pochází z židovské rodiny. Jejími rodiči jsou Ira a Sheila Rosenbergovi, kteří jí však moc pozornosti nevěnují. Když jí bylo pět let, ukradl jí Alex její panenku Barbie a od té doby spolu kamarádí.


Na střední škole byla známá jako "Ztroskotanec"a skoro nikdo se s ní a Alexem nebavil. Když přijela do Sunnydale Buffy, Willow se s ní hned spřátelila. Willow je velmi chytrá a také rozumí počítačům, dokonce učila třídu profesorky Jenny Calendarové (když byla zabita Angelusem). V jejím počítači také našla soubory o magii a začala se o ní více zajímat.
Willow byla odmalička zamilovaná do Alexe, ten jí však bral jen jako kamarádku a začal chodit s Cordy. Willow z toho byla velice smutná,ale později začala chodit s Ozem. Oz byl vlkodlak a také člen kapely Dingoes ate my baby, a časem se stal součástí party. Alex si po delší době uvědomil, že to co cítí k Willow neníjen přátelství, a Willow to cítila podobně. Oba se snažili ovládnout, protože už měl každý svého partnera, ale nakonec byly přistiženi Ozem a Cordelií, jak se líbají. Willow a Oz svůj vztah před rozchodem uchránily a den před starostovým povýšením se spolu poprvé milovali. Jejich vztah však skončil, když Willow zjistila, že Oz není tak neškodný, jak si myslela začal chodit s Verucou, která byla také vlkodlak. Oz odešel ze Sunnydale a Willow se z tohoto rozchodu dlouho vzpamatovávala.
Na vysoké škole se spřátelila s Tarou, kterou poznala když začala stejně jako ona navštěvovat čarodějnickou skupinu Wicca. Společně strávili spoustu nocí kouzlením a nakonec se do sebe zamilovali. V té době se však do Sunnydale vrátil Oza chtěl to dát s Willow zase dohromady, když si však uvědomil, že má Willow novou lásku, odjel ze Sunnydale tentokrát navždy.
Postupem času se z Willow stávala silnější a mocnější čarodějka, než Tara, která jí ze začátku učila. Byla schopná oživit Buffy a přeměnit krysu Amy zpět do lidské podoby. Tara ale začala mít pocit že Willow používá příliš mnoho magie a také se s ní kvůli tomu pohádala. Willow se s ní však nechtěla rozejít, a tak Taře hádku vymazala z paměti. Tara nato však přišla a dala jí ultimátum: Buď jeden týden nebude kouzlit,nebo se s ní rozejde. Willow se jí pokusila znovu očarovat, ale kouzlo nevyšlo a Tara jí opustila.
Po několika měsících však Willow zcela přestává čarovat a Tara se k ní vrací. Obě jsou velmi
šťastné, že jsou zase spolu. Vše ale zničí jeden moment - Tara s Willow se líbají v pokoji,
zatímco na zahradě vystřelí Warren z pistole ve snaze zabít Buffy. Jedna kulka však proletí oknem,
kde jsou Willow a Tara a zasáhne Taru přímo do srdce. Willow se jí snaží oživit, to se jí
ale nepodaří ,protože Tara zemřela přirozenou smrtí.

Ve Willow se spustí všechna nahromaděná a potlačovaná magie, a její jedinou myšlenkou je pomsta. Stačí ještě zachránit pomocí magie Buffy a potom už se zajímá jen o to jak pomstít Taru. Zabije jejího vraha a chystá se ze žalu zničit celý svět. V tom jí však zabrání Alex svým upřímným vyznáním lásky, a Willow odjíždí s Gilesem do Anglie, aby se naučila lépe ovládat svou moc. Když se po dlouhé době vrátí do Sunnydale konečně navštíví Tařin hrob a rozloučí se s ní.
Zpočátku se kouzlení brání,protože má starch aby zase nepodlehla černé magii, svůj strach však překoná a tak znovuzačíná pomáhat Buffy s démony. Později si dokonce najde novou přítelkyni, jednu z potencionálníchpřemožitelek Kennedy. Před finální bitvou v bráně pekel Willow spolu se zbraní přemožitelek přemění potencionální přemožitelky v opravdové přemožitelky. Při tomto kouzle v ní poprvé proudila čistá bílá magie a to byl důkaz že je jednou z nejmocnějších čarodějek své doby.
Poslední informace o Willow a Kennedy pochází z Brazílie, kde společně bydlí.

Příště se těším nashledanou..:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lady Piperka-NV Lady Piperka-NV | 25. května 2009 v 16:50 | Reagovat

Willow je super

2 Billie NP Billie NP | Web | 25. května 2009 v 18:56 | Reagovat

Výborná hodina moc se těším na další:)

3 Lyssa.White Lyssa.White | Web | 27. května 2009 v 5:20 | Reagovat

superko hodina a mám jí ráda

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama